Pirmsskola

No sirds uz sirdi

Sirsniņsvētki  pirmsskolas grupiņās ienesa daudz prieka un rosības. Skolotājas Astrīda izdomāja organizēt bērniem disenīti, uz kuru bērni ieradās tērpušies sarkanos un rozīgos apģērbos. Pasākums noritēja, sanākot kopā visu trīs grupiņu bērniem.  Kopā pavadītais, ar pozitīvām emocijām piepildītais laiks, vēl vairāk satuvināja mazākos un lielākos bērnus. Grupu skolotājas noorganizēja arī nelielu cienastiņu svētku priekam. Skolotājas Imanta un Arta bija dīdžeji un izvēlējās bērnu mīļākās rotaļas un mūziku. Vēl arvien bērniem patīk grupas “Bermudu divstūris” dziesmas.

Nākošās dienas rīts atnāca ar teātra skatīšanos skolas zālē. Bērni noskatījās leļļu teātra izrādi “Nezinītis un Zinīte”. Bērni ar interesi vēroja izrādi, viņi bija priecīgi un sajūsmināti.

Tīnas mamma Mārīte atsaucās aicinājumam piedalīties “Laimīgajā stundā” “Pūcēnu” grupā. Darbošanās veids – sirsniņcepumu gatavošana. Aizrautīgā un saimnieciskā mamma Mārīte rādīja, demonstrēja, deva padomus cepumu mīklas gatavošanā. Bērni izbaudīja ikvienu šī procesa momentu – mīcīja mīklu, rullēja to, spieda ar formiņām cepumus, apkaisīja tos ar rotājumiem. Visi iesaistījās katrā no gatavošanas etapiem. Sešgadīgie bērni kopā ar skolotāju Artu pierakstīja cepumu recepti uz lielas lapas. Tas tika darīts ar nolūku, lai būtu iespēja dalīties ar recepti. Cienasts tika gan draugiem blakus grupiņās, gan vecākiem. Kopā pavadītajā laikā, sadarbojoties, vērojot, kā produkti izmainās, ja tos jauc un, reāli veicot dažādas darbības, bērni ieguva jaunu pieredzi un prasmes. Liels paldies mammai Mārītei par atsaucību un pacietību! Lai mums katra nedēļas nogale smaržo pēc mīlestības cepumiem!

Pirmsskolas skolotājas

86501353 619004642226321 2829591872706445312 n

Grupu audzinātājas un audzinātāju palīdzes 2019./2020. mācību gadā

"Zaķēnu" (1,5-2gad.) grupa - Imanta Zaļkalne, Eva Melbārde, palīdze Irina Kondratjeva, Alla Ruzankina